Kia Venga
1.4 CVVT X-ecutive | airco | trekhaak | Android auto & Apple carplay | 1e eigenaar
Direct kopen, basisprijs: € 4.499,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.499,-
LEASEPRIJS: € 74,15 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 899,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Venga |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 CVVT X-ecutive | airco | trekhaak | Android auto & Apple carplay | 1e eigenaar |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 8 februari 2012 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 136.149 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 74,15 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.499,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 13-TJH-7 |
| Motorinhoud: | 1.396 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 557 kg |
| Gewicht: | 1.153 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Hoogte: | 1.600 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.710 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 550 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Infotainment
- Google maps (via app)
- Navigatie (via app)
- Spotify & Tunein radio (via app)
- Stuur multifunctioneel
- Wireless Carplay en Android auto
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Hoge instap
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor